Umno Nastradali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Umno Nastradali

BH Hip-Hop
 
Homeumno-nastradaliGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin
Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
 Galerija
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» snipe-sam bez tebe
TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 9:02 pm by snipe

» Hajmo dogurat na milion :)
TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 14, 2009 10:16 am by Shele

» Novi design!!!
TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeSat May 02, 2009 4:19 pm by NissA

» Umno Nastradali Takeover Mixtape vol.1
TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 1:46 pm by NissA

» Eminem - We made you (Oficijalni Video)
TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 3:44 pm by NissA

» Zuco - Nadrep EP - 2009 Out Now
TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 9:23 am by NissA

» Okoreli egoista
TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 4:03 pm by _iL3GaLnA_

» sam bez tebe
TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 2:54 am by snipe

» Starce, tesko je...
TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 4:48 am by Priroda

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Umno Nastradali Crew on your social bookmarking website
Umno Nastradali
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 TxT Bettle '09 Komentari!!

Go down 
+8
senseman
nekromant
shady
Jay_yakkazu
Junior-BrckoBeatz Crew
okoreli egoista
Priroda
NissA
12 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
okoreli egoista
Clan
Clan
okoreli egoista


Male Broj komentara : 175
Age : 59
Registration date : 2008-12-14

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 5:12 pm

lol... koji retardi.. kazu finale jel'?
Na vrh Go down
Priroda
Administrator
Administrator
Priroda


Male Broj komentara : 305
Registration date : 2008-04-14

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 5:13 pm

najvjerovatnije juniora cemo smjenit sa mjesta sudca pa tu ja nastupam... tak da realno kmice...

ne mozete bit ostecene Very Happy
Na vrh Go down
Junior-BrckoBeatz Crew
neko i nesto
neko i nesto
Junior-BrckoBeatz Crew


Broj komentara : 77
Registration date : 2008-04-05

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 4:08 am

ViDeR (citat):
Junior pitanje za tebe ovdje sam nautralan al samo ovo da pitam

dakle

Jeli neko dobar reper ako snima na beat od 100 KM (recimo primjer domachi king mire i to ccc) i ako ima studio od 20000 KM ( i ovo primjer bzz ) ?

ae odgovori

jel se po tome gleda aa Very Happy

Prvo i prvo,momci previse i bez potrebe spominjete Mireta u svojim komentarima! A da odgovorim ovom decku.. Pazi da smo mi imali te pare odma da to kupimo sve onda ja ne bih imao nikakvo pravo da govorim kako niste vidijeli majk i tako dalje, ali posto mi nismo jeli ni pili ni sto drugih kuraca da bi sakupili pare za studio JER VOLIMO TO STO RADIMO I VOLIMO REPCUGU onda imam pravo da vam govorim nesto takvo.. jel sad kontas? Nismo mi tebra neki bogatasi pa da se sad ja kurcim kako mi imamo studiio i sta ja znam... Ako volis repcugu sakupi pare kupi sebi majk ko covjek, a ne one od 4-5 KM i samim tim izvuces moje nerve izjavama da si ti ipak pravi reper! Jesi kurac! Mislim ne govorim to za tebe tebra licno... Vec normalno za ove sto me pljuju i seru mi da su repeeri a MIKROFONA nikad vidjeli a kamoli nesto drugo... Nastupe ne zelim uopste niti da spominjem...sve reperi u picku materinu..
Na vrh Go down
Junior-BrckoBeatz Crew
neko i nesto
neko i nesto
Junior-BrckoBeatz Crew


Broj komentara : 77
Registration date : 2008-04-05

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 4:12 am

Priroda (citat):
najvjerovatnije juniora cemo smjenit sa mjesta sudca pa tu ja nastupam... tak da realno kmice...

ne mozete bit ostecene Very Happy


u kojem smislu??? i sta sad ti admin pa mozes mene skloniti jel? koji si ti kurac pa da udjes na moje mjesto?
Na vrh Go down
Jay_yakkazu
VIP
VIP



Male Broj komentara : 84
Age : 32
Mjesto : kalesija..
Registration date : 2008-12-09

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 4:27 am

Priroda (citat):
kazzu zast se zajebavas jbt...


slab betl al mislim da je ipak dovoljno za krshija ... bez hejta

inache ni jedna linija nije booom neki...sve je ispod prosjeka...
fakticki na nivou vecine ucesnika a znamo da mozes vishe... il se stedis.
ma jojj ba zeleni znam da ce sad svi rec ono izvlaci se ako kazhem da se zaebavam al stvarno mislim da na truniru nema jakih ucesnika radi kojih bih sad smisljo tekstowe ja wpovima personalima a isto tako polowina ih i nekonta sta napisem tako da mi se neda jbga...neam gdje da snimam trenutno a planiro sam se prijavit na infekciju vidim veliki projekat rade...
Na vrh Go down
Priroda
Administrator
Administrator
Priroda


Male Broj komentara : 305
Registration date : 2008-04-14

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 4:35 am

Junior-BrckoBeatz Crew (citat):
Priroda (citat):
najvjerovatnije juniora cemo smjenit sa mjesta sudca pa tu ja nastupam... tak da realno kmice...

ne mozete bit ostecene Very Happy


u kojem smislu??? i sta sad ti admin pa mozes mene skloniti jel? koji si ti kurac pa da udjes na moje mjesto?

u ovom smislu dosta vise znam o betlu nbego ti i mogu dosta bolje ocjenit a brijem i da sam jedan od boljih na ovom forumu u tome sto ti i vecina moze potvrdit.. i da ja sam admin...

bez toga... inache...ko se slaze da mjenjam juniora na turniru kao sudac...


ako bude ih vise za to da ti sudis sudi brateee
Na vrh Go down
Junior-BrckoBeatz Crew
neko i nesto
neko i nesto
Junior-BrckoBeatz Crew


Broj komentara : 77
Registration date : 2008-04-05

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 7:39 am

o Boze pa zasto su ikako zvali mene?
koji kurac? sto nisi ti bio tu od pocetka? opasni reperu
Na vrh Go down
Priroda
Administrator
Administrator
Priroda


Male Broj komentara : 305
Registration date : 2008-04-14

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 8:22 am

zato sto nisam bio dio ovog turnira...al kad viidm da svako sudi to ne pustam dalje...

u biti smaknut si zvanicno sa mjesta sudije i ne kenjaj vishe ban cu da ti zaljepim pa odi na drugi 4um..
ok znam da ti se jebe za tim... pa te lijepo molim da nastavis provokaciju jer cu s osmjehom da to ucinim
a ti me dissaj sa svojim tesko stecenim mikrofonom i sranjima jer sam siguran da neces panca jednog bacit Very Happy


pozdrav za brcko i jedna ljubav tebrex svim kvazi crnjama iz tvog hooda xD

skupte se svi i ko zna.. mozda ove godine i bacite jedan napredan panc bounce bounce bounce
Na vrh Go down
okoreli egoista
Clan
Clan
okoreli egoista


Male Broj komentara : 175
Age : 59
Registration date : 2008-12-14

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 8:36 am

grini sudija, je je je je...
Na vrh Go down
Junior-BrckoBeatz Crew
neko i nesto
neko i nesto
Junior-BrckoBeatz Crew


Broj komentara : 77
Registration date : 2008-04-05

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 10:38 am

nije mi samo jasno
kako ti imas pravo da me smijenis?? mislim ne ide mi to u vugla

a sto se tice moje ekipe decko
skini sampler pa poslsaj pa onda pricaj... mislim stvarno seres bez osnove.sjebaces se kada cujes pjesme na sampleru..ako ti tvoj seljacki ego dopusti da ga skines
Na vrh Go down
NissA
Administrator
Administrator
NissA


Male Broj komentara : 310
Age : 34
Mjesto : Bosanska Gradiska-Green City
Registration date : 2008-03-16

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 1:01 pm

dobro je ba sranja vishe jebo vas dan daj skulirajte se ili ide ljetovanje na karibe opa ko hoce prvi ev neki mi se javi

peace jest da na ovome sajtu nema mira!!!!!!!!
Na vrh Go down
https://umno-nastradali.bosnianforum.com
Ewans
neko i nesto
neko i nesto
Ewans


Broj komentara : 67
Registration date : 2008-04-22

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 2:57 pm

Jebote turnir kad svi pišu svakakva sranja...ffsssssssssss
Na vrh Go down
senseman




Male Broj komentara : 25
Age : 35
Registration date : 2008-12-30

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 3:05 pm

Sakriska reci mi razliku ajde molim te podijeli s nama svoju pamet.
Na vrh Go down
Priroda
Administrator
Administrator
Priroda


Male Broj komentara : 305
Registration date : 2008-04-14

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 6:32 pm

Nissa na dva mjesta nemas rime... Sad Sad Sad

i da ispostuj me za ono sto sam ti send na pp
Na vrh Go down
NissA
Administrator
Administrator
NissA


Male Broj komentara : 310
Age : 34
Mjesto : Bosanska Gradiska-Green City
Registration date : 2008-03-16

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeMon Feb 09, 2009 8:59 am

onaj btw sam da kajem da ja ode na malu pauzu imam posla oko dema i tapea jbg
pa sad i za sve sto vam treba i netreba i banove i sve ostalo ljetovanja pitajte Greenyja ili ti Prirode jbg sam da znate!!!

Sudije u finalu ce da budu samo Greeny Nekro i Babbah JOe,Juniore stvarno mi je zao al raja se buni na tvoje glasove i tak je jbg cim zavrsi ovo polufinale izlazis pa onda nastupa Greeny tak da znate SRY ZA SVE STO SAM USRAO HEHEHEHE

peace NO8

Greenu je sad ovdje CAR CAR CAR heheheheehhe
slusajte ga ili cete dobiti po guzi hehehehhehehe
Na vrh Go down
https://umno-nastradali.bosnianforum.com
Ewans
neko i nesto
neko i nesto
Ewans


Broj komentara : 67
Registration date : 2008-04-22

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeMon Feb 09, 2009 9:48 am

senseman (citat):
Sakriska reci mi razliku ajde molim te podijeli s nama svoju pamet.
ti to meni ili???
Na vrh Go down
senseman




Male Broj komentara : 25
Age : 35
Registration date : 2008-12-30

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeMon Feb 09, 2009 2:04 pm

Ewans (citat):
senseman (citat):
Sakriska reci mi razliku ajde molim te podijeli s nama svoju pamet.
ti to meni ili???

Jesi ti sakriska *ebem li te u guzicu. Ewans iz umaga youngstreetz ili tako nekako jel.
Na vrh Go down
Priroda
Administrator
Administrator
Priroda


Male Broj komentara : 305
Registration date : 2008-04-14

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeMon Feb 09, 2009 4:20 pm

NissA (citat):

Greenu je sad ovdje CAR CAR CAR heheheheehhe
slusajte ga ili cete dobiti po guzi hehehehhehehe

ovo zvuci tako gej Very Happy

prajsles... ae mislim da u finalu niko nece bit ostecen tak da...

mir kuje
Na vrh Go down
Priroda
Administrator
Administrator
Priroda


Male Broj komentara : 305
Registration date : 2008-04-14

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 1:37 pm

wp sa mehmedalija je pomalo besmislen u jednom smislu...
Na vrh Go down
okoreli egoista
Clan
Clan
okoreli egoista


Male Broj komentara : 175
Age : 59
Registration date : 2008-12-14

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 1:43 pm

mehmed al i ja, kad sam radio referat o m.m.dizdaru, naišao sam na netu negdje onako tekst nekog njegovog prijatelja o maku, u njemu se nalazi onako neke neuobičajene stvari kao i kako su ga zvali... zvali su ga meša, mehaga, meho, mehmed, mak, medeni i još par naziva... ako si na to mislio, a nema smisla, jer je jednosmislen, kako god ništa drugo ne kažem osim da sam mu idol... a nisam gledao da ubodem panč, već da osmislim dobar ulet, mada je reciklaža...
Na vrh Go down
Priroda
Administrator
Administrator
Priroda


Male Broj komentara : 305
Registration date : 2008-04-14

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 2:09 pm

ajde sa ovim ti bi da pises kao mehmed al i ja idol sam ti.. toee sasvim oks


al ovo ti bi da pises kao mehmedalija idol sa ti je fullanje...

u glavnom jebat ga... fin ulet ..a da vidim dae vecina reciklirana jos sa onog sugavog 4uma dje smo ja i ti betl sranje bacli...
sto se raspo xD... ,meko kmica i ti...


btw mislim da je dovoljno za snajpa ak ne i previse... bez hejta prema njemu
Na vrh Go down
Ewans
neko i nesto
neko i nesto
Ewans


Broj komentara : 67
Registration date : 2008-04-22

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 2:36 pm

egoista ce na kraju it pobjednik...ak ga suci ne sjebu


: 027 014 peacE TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 152166
Na vrh Go down
Priroda
Administrator
Administrator
Priroda


Male Broj komentara : 305
Registration date : 2008-04-14

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 3:15 pm

Ewans (citat):
egoista ce na kraju it pobjednik...ak ga suci ne sjebu


: 027 014 peacE TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 152166


ne brini se za sudce.... mislim da cemo znati sto radimo u finalu i bar ce nas dvoica znat stae panc a sta koi krc
Na vrh Go down
okoreli egoista
Clan
Clan
okoreli egoista


Male Broj komentara : 175
Age : 59
Registration date : 2008-12-14

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 6:26 am

ti bi da pišeš kao mehmedalija, idol sam ti... zarez mi fali...
Na vrh Go down
okoreli egoista
Clan
Clan
okoreli egoista


Male Broj komentara : 175
Age : 59
Registration date : 2008-12-14

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 6:27 am

tri para su u polufinalu, to su tri finalista, kako ćete to iskombinovati? sjebali ste broj učesnika... finale 3 pa svako na svakog jel'?
Na vrh Go down
Sponsored content





TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 3 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
TxT Bettle '09 Komentari!!
Na vrh 
Stranica 3/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» TxT Bettle 09 - Djale-Jackson vs Krshi !!
» Komentari u vez demo mjeseca ...
» TxT Bettle '09
» TxT Bettle 09 - Prijave!!
» TxT Bettle 09 - Snipe vs Shele !!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Umno Nastradali :: Battle :: TxT Battle-
Idi na: