Umno Nastradali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Umno Nastradali

BH Hip-Hop
 
Homeumno-nastradaliGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin
Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
 Galerija
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» snipe-sam bez tebe
TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 9:02 pm by snipe

» Hajmo dogurat na milion :)
TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 14, 2009 10:16 am by Shele

» Novi design!!!
TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeSat May 02, 2009 4:19 pm by NissA

» Umno Nastradali Takeover Mixtape vol.1
TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 1:46 pm by NissA

» Eminem - We made you (Oficijalni Video)
TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 3:44 pm by NissA

» Zuco - Nadrep EP - 2009 Out Now
TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 9:23 am by NissA

» Okoreli egoista
TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 4:03 pm by _iL3GaLnA_

» sam bez tebe
TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 2:54 am by snipe

» Starce, tesko je...
TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 4:48 am by Priroda

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Umno Nastradali Crew on your social bookmarking website
Umno Nastradali
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 TxT Bettle '09 Komentari!!

Go down 
+8
senseman
nekromant
shady
Jay_yakkazu
Junior-BrckoBeatz Crew
okoreli egoista
Priroda
NissA
12 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
Junior-BrckoBeatz Crew
neko i nesto
neko i nesto
Junior-BrckoBeatz Crew


Broj komentara : 77
Registration date : 2008-04-05

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 1:27 am

eto na sta se svodi tvoje vidjenje repa... na panc, na majkcek.com??? ti si totalno zalutao...i u svoju pdbranu mogu reci da ne bih radio sa miretom ako nisam dobar i onome sto radim,jer je po gradu pun kurac repera a ipak nasa ekipa broji 10 clanova...sve u svemu zalim te jranane, meni je 17 godina i ovo sto sam uradio do sada me zadovoljava,samo polahko uradicu demo,vidjeces sta je repcuga...i neko ako te prepozna po tvojoj lirici jebenej DACE TI BIT!!! sto kod vas nije slucaj nabijem vas na kurac i tebe i nekromanta strasnog i egoistu ovog...sve reperi u picku materinu a kad se maknu od kompjutera karina!
Na vrh Go down
shady
Moderator
Moderator
shady


Male Broj komentara : 133
Age : 34
Mjesto : nadji me na sjeveru u oblaku dima
Registration date : 2008-12-12

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 4:12 am

Junior-BrckoBeatz Crew (citat):
eto na sta se svodi tvoje vidjenje repa... na panc, na majkcek.com??? ti si totalno zalutao...i u svoju pdbranu mogu reci da ne bih radio sa miretom ako nisam dobar i onome sto radim,jer je po gradu pun kurac repera a ipak nasa ekipa broji 10 clanova...sve u svemu zalim te jranane, meni je 17 godina i ovo sto sam uradio do sada me zadovoljava,samo polahko uradicu demo,vidjeces sta je repcuga...i neko ako te prepozna po tvojoj lirici jebenej DACE TI BIT!!! sto kod vas nije slucaj nabijem vas na kurac i tebe i nekromanta strasnog i egoistu ovog...sve reperi u picku materinu a kad se maknu od kompjutera karina!



da to je taj miris u zraku od staroga foruma Very Happy junior vs greeny Laughing



ma kuje volim vas sve xD
Na vrh Go down
Priroda
Administrator
Administrator
Priroda


Male Broj komentara : 305
Registration date : 2008-04-14

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 5:56 am

Junior-BrckoBeatz Crew (citat):
eto na sta se svodi tvoje vidjenje repa... na panc, na majkcek.com??? ti si totalno zalutao...i u svoju pdbranu mogu reci da ne bih radio sa miretom ako nisam dobar i onome sto radim,jer je po gradu pun kurac repera a ipak nasa ekipa broji 10 clanova...sve u svemu zalim te jranane, meni je 17 godina i ovo sto sam uradio do sada me zadovoljava,samo polahko uradicu demo,vidjeces sta je repcuga...i neko ako te prepozna po tvojoj lirici jebenej DACE TI BIT!!! sto kod vas nije slucaj nabijem vas na kurac i tebe i nekromanta strasnog i egoistu ovog...sve reperi u picku materinu a kad se maknu od kompjutera karina!

juniore kralju...ja tu ne vidi panca nigdje...


ok.. ti si reper...ti si kralj.... tebe raja gotivi do bola...vrte te u plejeru... xD


ako na svakom 4umu kazu da si krc ... a u brckom da si dobar... hah.. kome prije vjerovat...


o da... ti radis s miretom..ti imas taj album.. ti si postigo isto ko i frenkie sa vasim repom...

chill kralju... i idemo na audio betl ja i ti....


ae sta kazes na to..pokacat cemo na 4ume gde nas niko ne zna...necemo napisat imena vec osoba 1 i osoba 2 da ne bi brilo prijateljskih glasova...

eto ti prilike da pokazes ko si i sta si
Na vrh Go down
shady
Moderator
Moderator
shady


Male Broj komentara : 133
Age : 34
Mjesto : nadji me na sjeveru u oblaku dima
Registration date : 2008-12-12

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 6:57 am

Priroda (citat):
Junior-BrckoBeatz Crew (citat):
eto na sta se svodi tvoje vidjenje repa... na panc, na majkcek.com??? ti si totalno zalutao...i u svoju pdbranu mogu reci da ne bih radio sa miretom ako nisam dobar i onome sto radim,jer je po gradu pun kurac repera a ipak nasa ekipa broji 10 clanova...sve u svemu zalim te jranane, meni je 17 godina i ovo sto sam uradio do sada me zadovoljava,samo polahko uradicu demo,vidjeces sta je repcuga...i neko ako te prepozna po tvojoj lirici jebenej DACE TI BIT!!! sto kod vas nije slucaj nabijem vas na kurac i tebe i nekromanta strasnog i egoistu ovog...sve reperi u picku materinu a kad se maknu od kompjutera karina!

juniore kralju...ja tu ne vidi panca nigdje...


ok.. ti si reper...ti si kralj.... tebe raja gotivi do bola...vrte te u plejeru... xD


ako na svakom 4umu kazu da si krc ... a u brckom da si dobar... hah.. kome prije vjerovat...


o da... ti radis s miretom..ti imas taj album.. ti si postigo isto ko i frenkie sa vasim repom...

chill kralju... i idemo na audio betl ja i ti....


ae sta kazes na to..pokacat cemo na 4ume gde nas niko ne zna...necemo napisat imena vec osoba 1 i osoba 2 da ne bi brilo prijateljskih glasova...

eto ti prilike da pokazes ko si i sta si


glas greeny odmah Very Happy
Na vrh Go down
Priroda
Administrator
Administrator
Priroda


Male Broj komentara : 305
Registration date : 2008-04-14

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 8:46 am

sejdi ne kenjaj


junior radi s miretom... ne mogu ga dobit... Embarassed
Na vrh Go down
okoreli egoista
Clan
Clan
okoreli egoista


Male Broj komentara : 175
Age : 59
Registration date : 2008-12-14

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 9:59 am

a jel' junior zna ko sam ja? ja sam iz malter krua i/dole... cheers lol!
Na vrh Go down
nekromant
VIP
VIP



Broj komentara : 78
Registration date : 2008-04-24

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 11:10 am

junior, jesi spreman da uradimo jedan ft. ? TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 152166 TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 152166
Na vrh Go down
Jay_yakkazu
VIP
VIP



Male Broj komentara : 84
Age : 32
Mjesto : kalesija..
Registration date : 2008-12-09

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 11:52 am

ahahahha brawo greeny xD
junior ba...covjece pokusavas pokazat niwo tvog intelekta ali svakom recenicom se izvaljujes ba...tebi nije reper onaj koji zna napisat panc i koji zna napisat smislen tekst nego onaj koji ima flow i onaj koji radi sa miretom (lol)...osvrni se malo covjece realizuj taj pogled sto ti je bog dao i pogledaj malo koga REPERI gotive...u stvari eto greeny ti je pola stvari vec objasnio i ako si fraer pristani na taj betl pa da vidimo covjeka koji "jebe" pola owog foruma...zhali se covjece
Na vrh Go down
Junior-BrckoBeatz Crew
neko i nesto
neko i nesto
Junior-BrckoBeatz Crew


Broj komentara : 77
Registration date : 2008-04-05

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 12:35 pm

pa hajde kad ste toliko navalili mislim jbg... ali moram rec ovom jakuzi da me pogresno razumio, ja nigdje nisam napisao da je reper onaj koji radi s miretom... to nigdje ne pise... ali, neizbjezna je cinjenica da vi net REPERI po kojekakvim forumima niste uradili nista niti cete!!! pricate gluposti o nekakvim mertikama i nekim pancevima itd... i jos ostavljate objasnjenje svojih jebenih txtova "smislenih" txtova...a sto se tice ovog nekromanta, pa decko da nisi jadan ko sto jesi ja bi ti odgovorio na taj tvoj jebeni dis, tebi i tvom jaranu victetu ili kako vec.... vi ste i gore od jadnog, ne postoji tacan opis vas i vaseg lika... i ne ide mi u glavu kako se smijete nazvati reperom kad nikad niste pipnuli mikrofon vec kacite txtove po kojekakvim forumima i pljujete frenkija i maajku! pu idioti! bolan bolan, skine petnest bitova i snimi na majk sa pijace i kaze ima alboom ha! pa nabijem i tebe i takvih pedeset albooma nekromante
Na vrh Go down
Junior-BrckoBeatz Crew
neko i nesto
neko i nesto
Junior-BrckoBeatz Crew


Broj komentara : 77
Registration date : 2008-04-05

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 12:36 pm

i da, greni nije prroblem betlacemo...
Na vrh Go down
Jay_yakkazu
VIP
VIP



Male Broj komentara : 84
Age : 32
Mjesto : kalesija..
Registration date : 2008-12-09

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 12:50 pm

Junior-BrckoBeatz Crew (citat):
pa hajde kad ste toliko navalili mislim jbg... ali moram rec ovom jakuzi da me pogresno razumio, ja nigdje nisam napisao da je reper onaj koji radi s miretom... to nigdje ne pise... ali, neizbjezna je cinjenica da vi net REPERI po kojekakvim forumima niste uradili nista niti cete!!! pricate gluposti o nekakvim mertikama i nekim pancevima itd... i jos ostavljate objasnjenje svojih jebenih txtova "smislenih" txtova...a sto se tice ovog nekromanta, pa decko da nisi jadan ko sto jesi ja bi ti odgovorio na taj tvoj jebeni dis, tebi i tvom jaranu victetu ili kako vec.... vi ste i gore od jadnog, ne postoji tacan opis vas i vaseg lika... i ne ide mi u glavu kako se smijete nazvati reperom kad nikad niste pipnuli mikrofon vec kacite txtove po kojekakvim forumima i pljujete frenkija i maajku! pu idioti! bolan bolan, skine petnest bitova i snimi na majk sa pijace i kaze ima alboom ha! pa nabijem i tebe i takvih pedeset albooma nekromante
NE NE jarane ti si mene pogresno skonto..ja nisam ni reko da to kazhes al vidim tvoje postove i znam kako razmisljas ba...niko ovdje ne pljuje na frenkija al cinjenica je da lik nema pojma napisat lajn bez picka,*ebem, owo ono....mislim sta ja znam al to bi i trebo da uocis ako si real reper...a nigdje na forumu nisi widio da je neko nest reko protiv ede ne brbljaj glooposti...i ne da mi se vise raspravljat sa neukim mislim nema vezze neka sam ja forumas al makar znam kako treba napisat tekst i snimit ga a ne ko neki nabadat po kikovima...
Na vrh Go down
okoreli egoista
Clan
Clan
okoreli egoista


Male Broj komentara : 175
Age : 59
Registration date : 2008-12-14

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 12:55 pm

e moj džuniore, spotičeš se previše...
Na vrh Go down
nekromant
VIP
VIP



Broj komentara : 78
Registration date : 2008-04-24

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 12:58 pm

da brate, jadan sam ja.. razumijem kako je kad imas ljubav preko zice, pa te iz dana u dan smori jer realno znas da neces nikad pic.ke da probas..
i da.. snimali smo diss za tebe, ono bas sranje u nulu..nije mi sramota ako to priznam jer ocigledno je cisto sranje.. i da brate, snimam ja na bitove sa neta..ono nemam para da kupim od mireta bit..jbt ono, bas tuzno zar ne.. ali upravo se sjeti kad si bacio traku na forum sa bitom sa neta, ono bas jebeno jer si sam isti supak samo sto si cupav pa ti vise manje izgleda kao da si nesto bolji..
mnogo toga bi jos mogao da pricam ali shvati jedno.. sa strane da te podrzava mire i tako dalje ta sranja, barem ja bi ocekivao da bi to sve vratio kvalitetom ako vec nemas pameti u glavi.. i ono, ja sebe ne nazivam reperom nego prema tvojim rijecima mogu samo da budem supak kao grini i tako dalje, jer ocito svoj kurac uvijek lozis na nas.. i da, ako kazem da mi frenkie nije ok, imam svoje razloge pa da ga jebes ako imas zelju.
e sad mi jos reci, da li treba, da ti bacim i tu objasnjenje za ovo sto sam napiso.. reper si ti meni extra.. sad samo ne znam, da li volis zene jer ti svaka treca rijec nabijem tebe i sve vas i tako dalje.. i nikad ja nisam imao mikrofona u rukama.. objasni mi sta je mikrofon ako nije problem?? Neutral ono brate zamolio bi da malo kuliras uz ovo sranje jer ti treba jos mnogo da shvatis..


a grini kmico, ono nemoj da betlas sa njim.. nije fora da ga sjebes, fora je da jednostavno bi opet bilo isto sranje sa njim.. Laughing
Na vrh Go down
okoreli egoista
Clan
Clan
okoreli egoista


Male Broj komentara : 175
Age : 59
Registration date : 2008-12-14

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 3:40 pm

Džuniore šta si se sjebo... a izbrišite ovaj dugi komentar usro je sve.. kad će novi parovi???
Na vrh Go down
Priroda
Administrator
Administrator
Priroda


Male Broj komentara : 305
Registration date : 2008-04-14

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 4:21 pm

nekom cu zaljepit ban oko sranja i ovakvih postova...

sve ih brisem...


btw juniore kralju moj... shvati neke stvari... ako citav 4um kaze da ne radis ispravnu stvar sa tim pametovanjem...
znaci da ne radis..a siguran sam da to i sejdi misli samo nece da se mjesa...

bespotrebnooO je ovo sve bilo ali takodje i neizbjezno...


btw betlat cemo.. nieas frke oko toga...izbacim temu cim zavrsim turnir na infekciji...

i da ako smo mi net reperi a ti nisi...

koi krc si radio na majk ceku i betlo i kois krc uopste ovde... oks ak te ko zvao da sudis...

ali ti da nisi net reper reko bi odjebte... Wink
Na vrh Go down
Priroda
Administrator
Administrator
Priroda


Male Broj komentara : 305
Registration date : 2008-04-14

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 4:25 pm

nekromant (citat):

a grini kmico, ono nemoj da betlas sa njim.. nije fora da ga sjebes, fora je da jednostavno bi opet bilo isto sranje sa njim.. Laughing

a kontam jednom za sva vremena da to rjesim...

ovo se vuce dugo vremena jos odkad je na majkceku ispo na turniru u grupama u prvoj rundi
od mene i nekra
Na vrh Go down
senseman




Male Broj komentara : 25
Age : 35
Registration date : 2008-12-30

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 4:38 pm

Pozz Junioru pa šta ima snimali se???
Kako nismo nikada vidili mikrofon jeli juniore jbt pa kako bi onda kačili dissove i ostala sranja??




Turnir je preloš jakazu loš txt čito pola nije mi se dalo dalje mislio sam da znaš bolje ali izgleda da nije tako. Šta je ovo turnir tko će napisati lošiji txt?? Laughing Laughing Bzvz hejtate juniora neće taj nikada shvatit.
Na vrh Go down
ViDeR




Male Broj komentara : 19
Age : 33
Registration date : 2009-01-19

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 4:39 pm

Junior pitanje za tebe ovdje sam nautralan al samo ovo da pitam

dakle

Jeli neko dobar reper ako snima na beat od 100 KM (recimo primjer domachi king mire i to ccc) i ako ima studio od 20000 KM ( i ovo primjer bzz ) ?

ae odgovori

jel se po tome gleda aa Very Happy
Na vrh Go down
Jay_yakkazu
VIP
VIP



Male Broj komentara : 84
Age : 32
Mjesto : kalesija..
Registration date : 2008-12-09

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 1:42 am

senseman (citat):
Pozz Junioru pa šta ima snimali se???
Kako nismo nikada vidili mikrofon jeli juniore jbt pa kako bi onda kačili dissove i ostala sranja??




Turnir je preloš jakazu loš txt čito pola nije mi se dalo dalje mislio sam da znaš bolje ali izgleda da nije tako. Šta je ovo turnir tko će napisati lošiji txt?? Laughing Laughing Bzvz hejtate juniora neće taj nikada shvatit.
ahahahahh narafno kralju jbga...necu se izvlacit sa sranjem brzo sam napiso tekst i to jer postujem misljenje...al ipak mislim da cu proc ovaj krug pa cemo da vidimo Very Happy:D....a ako tako mislis da su svi ucesnici losi sto se nisi ti prijavio pa da vidimo jesil ti bolji il samo dajes ocjene na tudje...no8...a vidim da vecina vas mora jednostavno MORA napisat da je neciji tekst los da bi se napravio pametan...neuzimajuci u obziir sad moj tekst vidi se da hejtate bezze...i btw senseman ako mislis da sam los bujrum znas sta treba radit...peysss
Na vrh Go down
snipe




Male Broj komentara : 31
Age : 31
Registration date : 2008-12-11

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 3:37 am

boli me kurac proso sam dalje
neznam koji ce se kurac prijavljivat na txt battle ako nece bacat txt jebo ga dan a jebo
vidimo se u finalu ko god da bude



peace.....
Na vrh Go down
Sakriska
Moderator
Moderator



Male Broj komentara : 38
Age : 32
Mjesto : Brchko u kuchi tebra
Registration date : 2008-03-18

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 4:27 am

Priroda (citat):
nekom cu zaljepit ban oko sranja i ovakvih postova...

sve ih brisem...


btw juniore kralju moj... shvati neke stvari... ako citav 4um kaze da ne radis ispravnu stvar sa tim pametovanjem...
znaci da ne radis..a siguran sam da to i sejdi misli samo nece da se mjesa...

bespotrebnooO je ovo sve bilo ali takodje i neizbjezno...


btw betlat cemo.. nieas frke oko toga...izbacim temu cim zavrsim turnir na infekciji...

i da ako smo mi net reperi a ti nisi...

koi krc si radio na majk ceku i betlo i kois krc uopste ovde... oks ak te ko zvao da sudis...

ali ti da nisi net reper reko bi odjebte... Wink




kakav ban covjece nemozes da gledas komentare pa bannn idi bolan objesi se sam i banuj me ako ce ti biti lakse olaksaj dusu *ebem ti bogaaaa u usta ja
Na vrh Go down
http://www.bosshiphop.co.cc
Sakriska
Moderator
Moderator



Male Broj komentara : 38
Age : 32
Mjesto : Brchko u kuchi tebra
Registration date : 2008-03-18

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 4:29 am

senseman (citat):
Pozz Junioru pa šta ima snimali se???
Kako nismo nikada vidili mikrofon jeli juniore jbt pa kako bi onda kačili dissove i ostala sranja??




Turnir je preloš jakazu loš txt čito pola nije mi se dalo dalje mislio sam da znaš bolje ali izgleda da nije tako. Šta je ovo turnir tko će napisati lošiji txt?? Laughing Laughing Bzvz hejtate juniora neće taj nikada shvatit.


ti haman neznas razliku izmedju mica sa pijace i b2 hahahahahha
Na vrh Go down
http://www.bosshiphop.co.cc
Priroda
Administrator
Administrator
Priroda


Male Broj komentara : 305
Registration date : 2008-04-14

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 4:59 am

Sakriska (citat):
senseman (citat):
Pozz Junioru pa šta ima snimali se???
Kako nismo nikada vidili mikrofon jeli juniore jbt pa kako bi onda kačili dissove i ostala sranja??




Turnir je preloš jakazu loš txt čito pola nije mi se dalo dalje mislio sam da znaš bolje ali izgleda da nije tako. Šta je ovo turnir tko će napisati lošiji txt?? Laughing Laughing Bzvz hejtate juniora neće taj nikada shvatit.


ti haman neznas razliku izmedju mica sa pijace i b2 hahahahahha


sinak kopacke ne igraju same... isto tako i za majk... jahaha.. i sta sad ja nisam repr jer snimam na b1... po tome ak cemo gledat on je taj koi zaostaje...


btw dosta sranje...ovde komentariste turnir
Na vrh Go down
Priroda
Administrator
Administrator
Priroda


Male Broj komentara : 305
Registration date : 2008-04-14

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 5:08 pm

kazzu zast se zajebavas jbt...


slab betl al mislim da je ipak dovoljno za krshija ... bez hejta

inache ni jedna linija nije booom neki...sve je ispod prosjeka...
fakticki na nivou vecine ucesnika a znamo da mozes vishe... il se stedis.
Na vrh Go down
Priroda
Administrator
Administrator
Priroda


Male Broj komentara : 305
Registration date : 2008-04-14

TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 5:10 pm

Citat :
Zamjeriio si se tebra sa Azganom psihopatom
Neces ni trepnut okom ja cu te udarit lopatom

azgan molim te reci mi da se zajebajes...molim te...

s 20 godina i jos uvjek pises ovakve lajne..moras bit retardiran..jbt to ni frenkie ne bi repo,...

ne znam sta je vece sranje... eca ghetto, bh soulja il ovaj tvoj betl


bez hejta.. al realan sam samo
Na vrh Go down
Sponsored content





TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
TxT Bettle '09 Komentari!!
Na vrh 
Stranica 2/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» TxT Bettle 09 - Djale-Jackson vs Krshi !!
» Komentari u vez demo mjeseca ...
» TxT Bettle '09
» TxT Bettle 09 - Prijave!!
» TxT Bettle 09 - Snipe vs Shele !!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Umno Nastradali :: Battle :: TxT Battle-
Idi na: