Umno Nastradali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Umno Nastradali

BH Hip-Hop
 
Homeumno-nastradaliGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin
Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
 Galerija
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» snipe-sam bez tebe
TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 9:02 pm by snipe

» Hajmo dogurat na milion :)
TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeFri Aug 14, 2009 10:16 am by Shele

» Novi design!!!
TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeSat May 02, 2009 4:19 pm by NissA

» Umno Nastradali Takeover Mixtape vol.1
TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 1:46 pm by NissA

» Eminem - We made you (Oficijalni Video)
TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 3:44 pm by NissA

» Zuco - Nadrep EP - 2009 Out Now
TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 9:23 am by NissA

» Okoreli egoista
TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 4:03 pm by _iL3GaLnA_

» sam bez tebe
TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 2:54 am by snipe

» Starce, tesko je...
TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 4:48 am by Priroda

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Umno Nastradali Crew on your social bookmarking website
Umno Nastradali
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 TxT Bettle '09 Komentari!!

Go down 
+8
senseman
nekromant
shady
Jay_yakkazu
Junior-BrckoBeatz Crew
okoreli egoista
Priroda
NissA
12 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
NissA
Administrator
Administrator
NissA


Male Broj komentara : 310
Age : 34
Mjesto : Bosanska Gradiska-Green City
Registration date : 2008-03-16

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeFri Jan 23, 2009 3:27 pm

ovdje sarajte brate do mile volje u vezi TxT bettla

peacE




sudije su ba Nekomant Junior i Babbah Joe
naveo sam to tamo u prijavama jbt


NissA: komentar modifikovan dana: Wed Feb 04, 2009 7:44 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://umno-nastradali.bosnianforum.com
Priroda
Administrator
Administrator
Priroda


Male Broj komentara : 305
Registration date : 2008-04-14

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeFri Jan 30, 2009 10:55 pm

dji fajt

molim te reci da se samo zaebaes Sad
Na vrh Go down
okoreli egoista
Clan
Clan
okoreli egoista


Male Broj komentara : 175
Age : 59
Registration date : 2008-12-14

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 3:39 am

nisam se treb'o ni prijavljivati... ovdje su likovi prejaki... još nema pravila... popušio sam ga skroz..
Na vrh Go down
okoreli egoista
Clan
Clan
okoreli egoista


Male Broj komentara : 175
Age : 59
Registration date : 2008-12-14

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 11:55 am

šejdi 'oš' ti bacati?
Na vrh Go down
Junior-BrckoBeatz Crew
neko i nesto
neko i nesto
Junior-BrckoBeatz Crew


Broj komentara : 77
Registration date : 2008-04-05

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 2:18 pm

hajte ljudi postavljajte to bolan
Very Happy:D:D da cimba glas:D:D
Na vrh Go down
Priroda
Administrator
Administrator
Priroda


Male Broj komentara : 305
Registration date : 2008-04-14

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 6:09 pm

Junior-BrckoBeatz Crew (citat):
hajte ljudi postavljajte to bolan
Very Happy:D:D da cimba glas:D:D

kujo kujo


vidi ko je to doso nama na 4um Very Happy
Na vrh Go down
okoreli egoista
Clan
Clan
okoreli egoista


Male Broj komentara : 175
Age : 59
Registration date : 2008-12-14

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 2:52 pm

nisa i dži fajt loši ste, ja ne bih ni glasao.. sve su fine ideje ali još uvijek frenki stil... i nije smiješno ništa od navedenog...
Na vrh Go down
NissA
Administrator
Administrator
NissA


Male Broj komentara : 310
Age : 34
Mjesto : Bosanska Gradiska-Green City
Registration date : 2008-03-16

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 8:06 am

haj ti mojne koment moji i njegov text nego postavi svoj

jbg




peace
Na vrh Go down
https://umno-nastradali.bosnianforum.com
okoreli egoista
Clan
Clan
okoreli egoista


Male Broj komentara : 175
Age : 59
Registration date : 2008-12-14

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 10:50 am

ajd ja bar znam šta je panč.. nego smanjite ba rok 5 dana je i previše...
Na vrh Go down
Jay_yakkazu
VIP
VIP



Male Broj komentara : 84
Age : 32
Mjesto : kalesija..
Registration date : 2008-12-09

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 12:51 pm

dajte ba ljudi potrudite se oko tih tekstowa ba...jedini tekst koji mi je bilo gotivno procitat bio je tekst od egoiste...unesite malo te emocije Very Happy:D
Na vrh Go down
okoreli egoista
Clan
Clan
okoreli egoista


Male Broj komentara : 175
Age : 59
Registration date : 2008-12-14

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 2:23 pm

lol
Na vrh Go down
shady
Moderator
Moderator
shady


Male Broj komentara : 133
Age : 34
Mjesto : nadji me na sjeveru u oblaku dima
Registration date : 2008-12-12

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 4:56 am

ko su sudije uopste ??????xS



p.s > pusa za juniorovu mamu 000013
Na vrh Go down
NissA
Administrator
Administrator
NissA


Male Broj komentara : 310
Age : 34
Mjesto : Bosanska Gradiska-Green City
Registration date : 2008-03-16

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 7:45 am

smanjit cu ja to ba nek bude rok 2 ili 3 dana jbg dosta je to da se napise i postavi jbg
sljedeci krug ce biti manje jbg 3 dana max

peace!!!!
Na vrh Go down
https://umno-nastradali.bosnianforum.com
okoreli egoista
Clan
Clan
okoreli egoista


Male Broj komentara : 175
Age : 59
Registration date : 2008-12-14

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 7:48 am

fkt koji je ovo kurac.. sudija ne zna prepoznati panč i pravo su detaljni glasovi.. nema šta..
Na vrh Go down
Priroda
Administrator
Administrator
Priroda


Male Broj komentara : 305
Registration date : 2008-04-14

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 8:03 am

Junior nebi ovo osvojio ni da betla nit bi do finala doso a vi njega za sudca stavili...


bez hejta al lik ne bi imo panc ni da je isti picka jbt pale
Na vrh Go down
Junior-BrckoBeatz Crew
neko i nesto
neko i nesto
Junior-BrckoBeatz Crew


Broj komentara : 77
Registration date : 2008-04-05

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 1:02 pm

okoreli egoista (citat):
fkt koji je ovo kurac.. sudija ne zna prepoznati panč i pravo su detaljni glasovi.. nema šta..

moram ponoviti, ako nekog zanima obrazlozenje mojih glasova, neka priupita ono sto ga zanima... rado cu objasniti...
Na vrh Go down
Junior-BrckoBeatz Crew
neko i nesto
neko i nesto
Junior-BrckoBeatz Crew


Broj komentara : 77
Registration date : 2008-04-05

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 1:07 pm

Priroda (citat):
Junior nebi ovo osvojio ni da betla nit bi do finala doso a vi njega za sudca stavili...


bez hejta al lik ne bi imo panc ni da je isti picka jbt pale


Ti si Bog repera Very Happy:D:D:D divim ti se... nema dana da te ne slusam... pa hljeb te jebo ja ni ne znam ko si ti uopste decko! a ako te zanima bilo sta o meni posjeti www.kingmire.info ili www.myspace.com/juniorBrcko bice ti i vise nego dovoljno...
Na vrh Go down
Jay_yakkazu
VIP
VIP



Male Broj komentara : 84
Age : 32
Mjesto : kalesija..
Registration date : 2008-12-09

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 1:27 pm

Priroda (citat):
Junior nebi ovo osvojio ni da betla nit bi do finala doso a vi njega za sudca stavili...


bez hejta al lik ne bi imo panc ni da je isti picka jbt pale
ahahahaah ispanca ga lik bez betla xD...junior ba fkt probaj da obrazlozis glasowe pri samom davanju glasa jbte...
Na vrh Go down
Jay_yakkazu
VIP
VIP



Male Broj komentara : 84
Age : 32
Mjesto : kalesija..
Registration date : 2008-12-09

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 1:30 pm

eee nissa ak mozes ubaci me umjesto onog armagedona??
Na vrh Go down
NissA
Administrator
Administrator
NissA


Male Broj komentara : 310
Age : 34
Mjesto : Bosanska Gradiska-Green City
Registration date : 2008-03-16

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 2:04 pm

et babbah joe ce glasat sry jbt narode za ovo jer nije coik bio na msn jbt




peacve kazzu tect postavi sutra


NissA: komentar modifikovan dana: Wed Feb 04, 2009 2:25 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://umno-nastradali.bosnianforum.com
okoreli egoista
Clan
Clan
okoreli egoista


Male Broj komentara : 175
Age : 59
Registration date : 2008-12-14

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 2:09 pm

hahha.... ne vrijedi ti kazu juniro ti neće prepoznati panč... napiši da je tvoja kita veća od protivnikove i dobio si...
Na vrh Go down
Junior-BrckoBeatz Crew
neko i nesto
neko i nesto
Junior-BrckoBeatz Crew


Broj komentara : 77
Registration date : 2008-04-05

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 3:53 pm

okoreli egoista (citat):
hahha.... ne vrijedi ti kazu juniro ti neće prepoznati panč... napiši da je tvoja kita veća od protivnikove i dobio si...


jarane nikako ne mogu da te shvatim, ali kad god pokusam da to uradim padne mi na pamet da si jednostavno zavidan... ti nikad nisi vidio pravi mikrofon a kamoli snimao na isti...tebi nikad niko u zivotu nije ponudio bit na koji bi ti snimao, jedino na sta mozes snimati jesu ono smece i zalost od bitova po kojekakvim internet stranicama...i svaki puta mi te bude zao jbg... toliko si losh jebeno ocajan a ipak bi htio nesto postici tim sto pljujes vidno naprednije od sebe... i ze tebe vazi prijedlog koji sam uputio tvom prijatelju greniju, pecalo pa na baru u svom selu...rep nije za takve...
Na vrh Go down
Junior-BrckoBeatz Crew
neko i nesto
neko i nesto
Junior-BrckoBeatz Crew


Broj komentara : 77
Registration date : 2008-04-05

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 3:58 pm

Jay_yakkazu (citat):
Priroda (citat):
Junior nebi ovo osvojio ni da betla nit bi do finala doso a vi njega za sudca stavili...


bez hejta al lik ne bi imo panc ni da je isti picka jbt pale
ahahahaah ispanca ga lik bez betla xD...junior ba fkt probaj da obrazlozis glasowe pri samom davanju glasa jbte...

jel vi internet repercici ne znate da citate ili se vas manjak inteligencije manifestuje na neki drugi nacin? stvarno ne bih znao odgovor... po ko zna koji puta ponavljam AKO NEKOGA ZANIMAJU DETALJI POVODOM MOG GLASANJA NEKA SE OBRATI...
Na vrh Go down
Priroda
Administrator
Administrator
Priroda


Male Broj komentara : 305
Registration date : 2008-04-14

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 6:23 pm

Junior-BrckoBeatz Crew (citat):
Priroda (citat):
Junior nebi ovo osvojio ni da betla nit bi do finala doso a vi njega za sudca stavili...


bez hejta al lik ne bi imo panc ni da je isti picka jbt pale


Ti si Bog repera Very Happy:D:D:D divim ti se... nema dana da te ne slusam... pa hljeb te jebo ja ni ne znam ko si ti uopste decko! a ako te zanima bilo sta o meni posjeti www.kingmire.info ili www.myspace.com/juniorBrcko bice ti i vise nego dovoljno...

ko sam... heh.. sjeti se ekipe koja te na majkceku ismijavala dok si ti prico kak si jeben repr i sjeti se
kako si betlo...sjeti se juniore tebe i tvoje brcko ekipe ... king muamera xD... ae jbt...


ak radis s miretom ne znaci da si dobar... a to moze potvrdit ko god se imalo razumije u betl sranja...

ajde... napisi betl.. betlaj me text ili audio...

haha....
Na vrh Go down
Priroda
Administrator
Administrator
Priroda


Male Broj komentara : 305
Registration date : 2008-04-14

TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 6:29 pm

Junior-BrckoBeatz Crew (citat):
okoreli egoista (citat):
hahha.... ne vrijedi ti kazu juniro ti neće prepoznati panč... napiši da je tvoja kita veća od protivnikove i dobio si...


jarane nikako ne mogu da te shvatim, ali kad god pokusam da to uradim padne mi na pamet da si jednostavno zavidan... ti nikad nisi vidio pravi mikrofon a kamoli snimao na isti...tebi nikad niko u zivotu nije ponudio bit na koji bi ti snimao, jedino na sta mozes snimati jesu ono smece i zalost od bitova po kojekakvim internet stranicama...i svaki puta mi te bude zao jbg... toliko si losh jebeno ocajan a ipak bi htio nesto postici tim sto pljujes vidno naprednije od sebe... i ze tebe vazi prijedlog koji sam uputio tvom prijatelju greniju, pecalo pa na baru u svom selu...rep nije za takve...


e ovako par stvari... kao prvo za beatove.. drug... ljudi prepoznaju ko je dobar po lirici a ne po bitovima...
hah.. kao drugo... napisi ovde u ovoj temi 3 panca koi vrede... dokazi ljudima da si dobar betler...
hah kao trece izbaci svoju betl traku ovde neka ljudi vide ko im sudi tenkre jedan
Na vrh Go down
Sponsored content





TxT Bettle '09 Komentari!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TxT Bettle '09 Komentari!!   TxT Bettle '09 Komentari!! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
TxT Bettle '09 Komentari!!
Na vrh 
Stranica 1/4Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» TxT Bettle 09 - Djale-Jackson vs Krshi !!
» Komentari u vez demo mjeseca ...
» TxT Bettle '09
» TxT Bettle 09 - Prijave!!
» TxT Bettle 09 - Snipe vs Shele !!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Umno Nastradali :: Battle :: TxT Battle-
Idi na: