Umno Nastradali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Umno Nastradali

BH Hip-Hop
 
Homeumno-nastradaliGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin
Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
 Galerija
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» snipe-sam bez tebe
Berny Interview Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 9:02 pm by snipe

» Hajmo dogurat na milion :)
Berny Interview Icon_minitimeFri Aug 14, 2009 10:16 am by Shele

» Novi design!!!
Berny Interview Icon_minitimeSat May 02, 2009 4:19 pm by NissA

» Umno Nastradali Takeover Mixtape vol.1
Berny Interview Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 1:46 pm by NissA

» Eminem - We made you (Oficijalni Video)
Berny Interview Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 3:44 pm by NissA

» Zuco - Nadrep EP - 2009 Out Now
Berny Interview Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 9:23 am by NissA

» Okoreli egoista
Berny Interview Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 4:03 pm by _iL3GaLnA_

» sam bez tebe
Berny Interview Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 2:54 am by snipe

» Starce, tesko je...
Berny Interview Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 4:48 am by Priroda

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Umno Nastradali Crew on your social bookmarking website
Umno Nastradali
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Berny Interview

Go down 
AutorPoruka
Gost
Gost




Berny Interview Empty
KomentarNaslov komentara: Berny Interview   Berny Interview Icon_minitimeSun Apr 06, 2008 8:17 am

Berny Interview Bbbbb10

U.N & Berny Interview

Uvod:
Kao prvo želi ti se ćitava U.N. ekipa zahvaliti što si odvoio svoje vrijeme za nas,i što si prihvatio dati interview za naš sajt.

Pitanja...

1. Za sve one koji neznaju ko si,al mislim da je takvih vrlo malo, predstavi nam se
Hehe... Bernard Kumic iliti Berny ... Rođen 22.02.1990. u Novoj Gradiski. Glazbenik...radim urbanu glazbu... znaci ne samo hip hop.... Slavonac u duši... eto to je to ukratko

2.Kako si došao do ideje da ti artisticko ime bude Berny ?
Nema bas previse filozofije tu... pravo ime mi je Bernard, kad sam kretao u ovo trebalo mi je nesto kratko a da se lako pamti.... e eto skratili smo Bernard u Berny.... i eto ga:D

3. Kada si osjetio ljubav prema hip-hopu? I sta te je najviše inspirisalo da poćneš pisati, odnosno da postaneš MC?
Cuj kod mene ti to malo drugacije ide.....Ljubav prema hip hopu to je samo zaluđenost kad sam bio klinac... Berny je danas glazbenik koji ne redi samo hip hop žanr nego i ostale...tako da sam u ovome poslu profesionalno... Znaci tu sam zbog toga da bih radio kvalitetne pjesme...u kojima ce se ljudi lako naci... Neovisno o žanru...

4.Kakav je tvoj stil i kako bi ga opisao ?
Moj stil… hm….vrlo jednostavno… Lako pamtljiva melodija na lako pamtljiv tekst…Very Happy
Ubiti radim pjesme tako da ih pisem da bi se ljudi u njima nasli… Znaci ako pisem ljubavnu temu onda pisem na nacin taj netko proplace kad cuje to jer ce ga dirnuti u srce… Nemam neki poseban stil..samo nek je pamtljivo I realno:D

5.Ko je prepoznao tvoj talent i kakav je bio osećaj saznati da se neko interesuje za tvoj rad?
Prvi koji su prepoznali moj rad bili su ljudi iz moje okoline, oni su me prvi podrzavali i nagovorili me da idem dalje s time.... Kasnije je to uvidio Nered...pozvao me na turneju...onda sam sa Shortyjem postao jako dobar i upoznao puno ljudi...i pokupio kontakte... Tako da kad sam izdavao singl mnogo ljudi iz tog kruga me je znalo pa su me zvali na nastupe i gostovanja na TV i radio.

6.Koju pjesmu, ili pjesme bi izdvojio koja ti je nekako vezana za srce?
A cuj svaka je pjesma na svoj nacin mi draga... ne mogu se lako odlucit:D
Ali evo... „Reci mi toplinom srca“ je singl koji me plasirao u medije... na tome mi je bilo
Zadovoljstvo radit... Bekrija i ja smo se nasli kao da se znamo oduvijek
I evo iz tog singla potekla je i naša daljnja suradnja...o tome vise uskoro...

7.Skim si sve surađivao,i skim imaš u planu surađivati ?
Hm...imam podosta ljudi s kojima surađujem...sad vjerovatno mislis na suradnje na skladbama..
Shorty, Nered, Mate Bulic, Ante Cash... ma puuno ljudi ima tu...
Sto se tice buducih suradnji... ma ja sam otvoren za sve žanrove glazbe... Meni nije bitno da to bude
Određena vrsta odnosno žanr glazbe...meni je bitna kvaliteta i pjevnost te pjesme... Nikad neću radit
Nešto što se meni ne sviđa...

8.Dali možemo oćekivati od tebe uskoro album ? ako da,možemoli dobiti detaljnije...ko su gosti kak će se zvat itd.Ovako, album nosi radni naziv „Želim reći“ to je nekako simbolično za moj rad.... Trebao je izac do kraja ove godine, al s obzirom da je jos u tijeku ovaj projekt za himnu EURO nogometnog prvenstva 2008. s pobjednikom Hrvatskog Big Brothera teško da ću stić sve posnimat... Tako da ga se može očekivati tek u 2009. godini. Ima dosta ponuda od strane izdavača... Čak i od inozemnih poznatijih imena... Više o tome kad bude vrijeme:D


9.Kakvo imate mišljenje o balkanskoj sceni ?
Imate? Ma daaj šta ti je...Smile ma nisam ja stariji od tebe da me sa VI oslovljavas..Very Happy

O Balkanaskoj sceni... a mogu ti reć da ima jako dobrih izvođača.. Iako ja nisam baš nešto
Po tom pitanju informiran... Lijhepo je vidjet da se sve skupa razvija, da ima više ljudi s kvalitetama i da nisu samo oni što hejtaju... Ali opet kad je počelo to masovno „postajanje izvođača“ došlo je do pizdarije:D
Kuzis? Odjednom su svi reperi, a ruku na srce neki stvarno nemaju smisla odnosno sluha. Jebiga znam ja da je rep drugaciji al opet moras imat sluha za radit glazbu... I onda ti to dovodi do toga da ti u publici na koncertima bude 99% repera koji u tom trenutku nisu na koncertu zbog toga da bi slušali i podržali nego zbog toga da bi došli hejtat odnosno pljuvat..

Uglavnom scena na balkanu sve u svemu dosta jaka... po meni Smile

10.Šta mislite o mlađoj generaciji,i kakav imate savjet za njih ?
Opet ti na VI a?Very Happy:==) hehe...
Teško ti ja mogu nešto reć za mlade kad sam i ja još mlad jako... Al evo... Nek budu strpljivi, nista nedolazi preko noći, nek rade i nek se trude i nek uvijek imaju poštovanja prema kolegama iz glazbe... Kad tad će oni trebat podršku i očekivat ćete da vas ti isti ljudi podrže u bilo kakvom smislu...


11.Ako nešto nismo spomenuli,onda nam recite...
Ma ništa.. htio sam reć da bi mi bilo drago da nas posjetite ovdje.. Organizirajte koncet i rado ću doći... Ako bude novih stvari i projekata ja vam se javim Wink

12.Želimo ti se još jednom zahvaliti za tvoje vrijeme i ćitav U.N. team ti želi puno uspijeha u daljem radu,mnogo albuma i nastupa, i još nešta za kraj od tebe za našu
raju sa www.Umno-Nastradali.4umer.net
Hvala Vama... želim Vam puno uspjeha s projektom... i puno puno posjećenosti! Drž te se! Hvala svim čitateljima i slušateljima! Naravno ako neka pomoć treba samo se javite!
Na vrh Go down
 
Berny Interview
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Umno Nastradali :: Generalno :: Interview-
Idi na: